2023. május 30. - Álláspályázat projektmenedzser munkakör betöltésére

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Társadalomtudományi Kutatóközpont Főigazgatója pályázatot hirdet

projektmenedzser munkakör

betöltésére a TK Mesterséges Intelligencia Nemzeti Laboratóriumba.

Feladatkör:

  • a TK Mesterséges Intelligencia Nemzeti Laboratórium projektjéhez kapcsolódó szakmai koordinációs feladatok ellátása, részvétel a projekt operatív működtetésében, a projekt keretében megvalósuló pályázati tevékenységek előkészítésében;
  • a projektet érintő határidők betartásának figyelemmel kísérése, a projekt szakmai beszámolóinak előkészítése;
  • a projekt végrehajtásához kapcsolódó adatszolgáltatási tevékenységek ellátása;
  • nemzetközi és hazai pályázati tevékenység támogatása; pályázati felhívások figyelése, pályázati dokumentációk összeállítása, projekttervezés
  • kapcsolattartás a hazai és nemzetközi projektpartnerekkel

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú végzettség;
  • felsőfokú angol nyelvtudás és írásos kommunikációs készség;
  • 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • jó kommunikációs készség;
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség;
  • külföldi bizonyítvány és oklevél által tanúsított egyetemi végzettségi szint esetén a 2001. évi C. törvény szerinti elismerési vagy honosítási eljárás megléte.

Előnyök:

  • Horizon Europe és további nemzetközi pályázatok előkészítésében és lebonyolításában szerzett tapasztalat;
  • pénzügyi- és vagy jogi ismeretek;
  • projektmenedzsmentet támogató eszközök ismerete

A pályázatnak tartalmaznia kell:

A pályázó szakmai önéletrajzát;

  • A végzettséget igazoló okirat másolatát;
  • A nyelvtudást igazoló okirat másolatát;
  • Beleegyezési nyilatkozatot a pályázati anyagban foglalt személyes adatok a pályázati eljárással összefüggésben való kezeléséhez (a nyilatkozatminta letölthető a https://tk.hu/adatvedelem oldalról).

A pályázati eljárással kapcsolatos ügyintézés magában foglalja a pályázó meghatározott személyes adatainak kezelését. A Társadalomtudományi Kutatóközpontban folytatott adatkezelés szabályai, beleértve a pályázati eljárással összefüggésben folytatott adatkezelés részletes tájékoztatóját, megismerhetők a  https://tk.hu/adatvedelem oldalon.

A munkavégzés helye:

Társadalomtudományi Kutatóközpont Politikatudományi Intézet, 1097 Budapest, Tóth Kálmán u. 4.

A pályázat beérkezésének határideje: folyamatos a betöltésig

A pályázatot elektronikus úton kérjük eljuttatni Freigang István részére, a freigang.istvan@tk.hu e-mail címre. Kérjük, a levél tárgyában jelölje meg: PROJEKTMENEDZSER/TK MILAB/2023.

A pályázat elbírálásnak határideje: folyamatos a betöltésig

 A pályázat elbírálásnak módja:

A pályázati anyag és szóbeli elbeszélgetés alapján történik. A pályázatokat válasz e-mailben visszaigazoljuk, a pályázók közül azonban csak a szóbeli interjúra hívott jelentkezők kapnak visszajelzést. A szóbeli elbeszélgetés személyes vagy online formában is megtörténhet, internetes alkalmazáson keresztül.

Bérezés: havi bruttó 550 000 Ft, valamint teljesítményarányos jutalom

A munkakör azonnali kezdéssel betölthető heti 40 órás munkaidőben, a Társadalomtudományi Kutatóközpontban. A munkaszerződés hat hónapos próbaidő kikötésével 1 évre szól, amely teljesítménytől és finanszírozástól függően meghosszabbítható.

A beérkezett pályázati anyagokat (a nyertes pályázat kivételével) megsemmisítjük, illetve a pályázó kifejezett kérése esetén a jövőben felmerülő további álláslehetőségek kapcsán 1 évig megőrizzük.

A pályáztatott munkakörrel kapcsolatban további felvilágosítást ad: Freigang István, a freigang.istvan@tk.hu email címen.